Loading...
Bağış Toplama 2018-09-07T16:42:30+00:00

1. Maratona Kayıt

Koşacağınız kategoriyi seçin ve formu doldurun

Koşacağınız kategoriyi seçin ve formu doldurunuz. Formda gireceğiniz şifreyi ödeme yapmak, ödemenizi kontrol etmek, göğüs numaranız belli olunca görmek için kullanacaksınız.

KAYIT OL

2. Ödeme

Kredi Kartınızla ödeme işlemini tamamlayın

Bağlantıdaki giriş sayfasına gelip e-posta adresinizi ve şifrenizi yazarak sisteme girebilir ve İstanbul Maratonunu seçip, kredi kartınızı girerek ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

ÖDEMENİZİ YAPIN

3. ODTÜMİST’E BİLGİ VERİN

Formu doldurun ve birbirimizi daha iyi tanıyalım.

Maratona kaydınızı yaptırdıktan sonra soruları yanıtlayarak bizi bilgilendirmenizi rica ediyoruz. Bu şekilde biz de sizi bilgilendirebileceğiz. Geçen yıl kampanyamıza katılmış olan koşucular eğer aynı e-posta adreslerini kullanırlarsa formda daha az soru yanıtlayacaklardır.

ODTÜMİST’E BİLGİ VERİN!

4. KAMPANYA SAYFANIZI AÇIN!

Bağış toplayabilmek için kampanya sayfası oluşturun.

Bağış toplayabilmek için kampanya sayfası oluşturmanız gerekmektedir. Geçen yıl koşucu listemizde yer alanlar aynı e-posta adreslerini kullanırlarsa sisteme kayıt olmalarına gerek olmadan giriş yapabileceklerdir. Eğer şifrenizi hatırlamıyorsanız şifremi unuttum sekmesini tıklayarak ilerleyebilirsiniz. Sizlerle aşağıda geçen yıldan bir kaç örnek kampanya sayfası paylaşıyoruz. Kampanyanıza çarpıcı bir başlık koymak ve amacınızı kısa ve öz bir şekilde anlatmak bağış toplamınızı artıracaktır. Kampanya sayfalarımızı paylaşmaya hep birlikte başlayacağız.

KAMPANYA SAYFASI AÇIN!

5. KAMPANYANIZI PAYLAŞIN!

Hazırladığınız kampanya sayfasını dostlarınıza ulaştırın.

Hazırladığınız kampanya sayfasını dostlarınıza ulaştırmak için sayfanızın linkini e-posta ile gönderebilir, facebook sayfanızda paylaşabilir ve diğer sosyal medya unsurlarını kullanabilirsiniz.

6. MARATON FUARINA KATILIN!

8 – 10 Kasım tarihleri arasında “Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi”nde düzenlenecek fuarı ziyaret edin.

6. Maraton Fuarı: 8-10 Kasım tarihleri arasında “Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi”nde (Yenikapı Miting Alanı) düzenlenecektir. Katılımcıların, göğüs Numarası, çip, tişört ve çantalarını alabilmeleri için Maraton Fuarı’nı mutlaka ziyaret etmeleri gerekmektedir. Maraton Fuarı haricinde başka bir yerde ve zamanda yarış malzemesi dağıtımı yapılmamaktadır. Göğüs numaranız olmadan maraton alanına girmeniz, çipiniz olmadan koşu sonucunuzu öğrenmeniz mümkün değildir. Malzemelerinizi, kimlik fotokopinizle bir arkadaşınız da Maraton Fuarı’ndan sizin yerinize alabilir.

MARATON FUARI

7. ODTÜMİST FORMANIZI ALIN!

ODTÜMİST formanız yoksa derneğimizden temin edebilirsiniz.

Farkındalık yaratmak ve etkimizi artırmak için tek tip forma ile koşuyoruz. Eğer geçen yıllardan ODTÜMİST formanız yoksa derneğimizden temin edebilirsiniz.

E-POSTA ATIN
1446 KOŞUCU    7344 BAĞIŞÇI

ODTÜMİST Maraton kampanyalarında 1446 koşucuya 7344 kişi tarafından yapılan bağışlarla 746 öğrenciye bir yıllık burs sağlanmıştır.

5 MARATON   1.888.391 TL KAYNAK

Düzenlediğimiz 5 maraton kampanyasında burs için 1.888.391 TL kaynak yarattık.

KOŞUCU SAYISI

1.446

BAĞIŞÇI SAYISI

7.344

ÖĞRENCİ SAYISI

746

TOPLANAN BURS

1.888.391 TL